Forumul ONG-urilor de mediu!
Lun, 09/11/2009 - 16:09
O idee trăsnită! Care a avut un succes neaşteptat. La Sibiu, unde are loc acest forum, la care participă peste 80 de ONG-uri de mediu, s-au pus bazele unei coaliţii în interesul naturii în care deja s-au înscris 50 de organizaţii, ce au ca scop, protecţia mediului. Semnatarii îşi propun să fie mai prezenţi şi mai vizibili, şi nu în ultimul rînd să se implice în rezolvarea problemelor sectoriale.
- 7663 de afişări
Redacţia
E-mail:
floricadura@yahoo.com
Ştirile cele mai...
-
23/06/2026 - 16:13
-
23/06/2026 - 12:06
-
23/06/2026 - 08:18
-
22/06/2026 - 10:05
-
17/06/2026 - 11:52
-
12/06/2026 - 10:13
-
09/06/2026 - 09:56
-
17/06/2026 - 11:52
-
23/06/2026 - 12:06
-
22/06/2026 - 10:05
-
09/06/2026 - 09:56
-
12/06/2026 - 10:13
-
17/06/2026 - 11:52
-
22/06/2026 - 10:05
-
23/06/2026 - 08:18
Poemul săptămînii
15/01/2026 - 11:10
preluare you tube.com
redactia@ziarul-bn.ro
Excepționala recitare a poemului eminescian de către actorul, Adrian Pintea, la fel de greu de egalat, ca și poemul!
-
3 ani 33 de săptămâni ago
-
3 ani 38 de săptămâni ago
-
4 ani 19 săptămâni ago
-
4 ani 49 de săptămâni ago
-
4 ani 50 de săptămâni ago
-
4 ani 50 de săptămâni ago
-
5 ani 2 săptămâni ago




Comentarii
Publică un comentariu nou