Direcţia Silvică BN oferă 60 000 de puieţi pentru plantare
Lun, 26/03/2012 - 09:03
Directorul Direcţiei Silvice Bistriţa-Năsăud, inginerul Gheorghe Ivan a declarat într-un interviu pentru www-ziarul-bn.ro că, în această primăvară instituţia pe care o conduce vine în sprijinul doritorilor de a face împăduriri cu o donaţie de 60 000 de puieţi de foioase. Ivan a subliniat faptul că, scopul declarat al generosului gest pe care îl face Romsilva către bistriţeni este stimularea dragostei pentru pădure.
Detalii în clipul ataşat.
- 6405 afişări
Redacţia
E-mail:
floricadura@yahoo.com
Ştirile cele mai...
-
23/06/2026 - 16:13
-
23/06/2026 - 12:06
-
23/06/2026 - 08:18
-
22/06/2026 - 10:05
-
17/06/2026 - 11:52
-
12/06/2026 - 10:13
-
09/06/2026 - 09:56
-
17/06/2026 - 11:52
-
22/06/2026 - 10:05
-
23/06/2026 - 12:06
-
09/06/2026 - 09:56
-
12/06/2026 - 10:13
-
17/06/2026 - 11:52
-
22/06/2026 - 10:05
-
23/06/2026 - 08:18
Poemul săptămînii
15/01/2026 - 11:10
preluare you tube.com
redactia@ziarul-bn.ro
Excepționala recitare a poemului eminescian de către actorul, Adrian Pintea, la fel de greu de egalat, ca și poemul!
-
3 ani 33 de săptămâni ago
-
3 ani 38 de săptămâni ago
-
4 ani 19 săptămâni ago
-
4 ani 49 de săptămâni ago
-
4 ani 49 de săptămâni ago
-
4 ani 50 de săptămâni ago
-
5 ani 2 săptămâni ago




Comentarii
Publică un comentariu nou