Veste bună! Stelian Dolha va fi numit prefect de Bistrița-Năsăud! Felicitări liberalilor! Hai Ludovic!!!
Stelian Dolha va fi numit prefect al județului Bistrița-Năsăud, potrivit unor surse liberale județene, informație confirmată de Ioan Turc!
Aceasta este prima veste bună pentru locuitorii județului Bistrița-Năsăud, după ce Ludovic Orban a fost învestit premier al României!
Să se termine cu oamenii PSD-ului și cu ilegalitățile comise de aceștia prin hotărâri de consiliu avizate LEGAL de ”iobagii” lui Frențiu și Moldovan din Prefectura BN! Și nu numai!
Băgați marfă liberali! Hai Ludovic! A venit și vremea ta!
Fotografia de ilustrație îi reprezintă pe:
-de la stânga la dreapta: jurnalistele Oana Stănciulescu și Florica Dura, Ludovic Orban ( era ministru al Transporturilor și inaugura segmentul de pe DN 17, de la Pasarela de la intrarea în Bistrița și centrul localității Josenii Bârgăului), Ioan Turc, președintele PNL BN. Foto: Mesagetul BN, 2008;
- 3835 de afişări
Redacţia
E-mail:
floricadura@yahoo.com
Ştirile cele mai...
-
12/06/2026 - 10:13
-
09/06/2026 - 09:56
-
25/05/2026 - 19:25
-
24/05/2026 - 09:55
-
22/05/2026 - 13:48
-
25/05/2026 - 19:25
-
22/05/2026 - 08:07
-
24/05/2026 - 09:55
-
22/05/2026 - 13:48
-
09/06/2026 - 09:56
-
22/05/2026 - 08:07
-
22/05/2026 - 13:48
-
24/05/2026 - 09:55
-
25/05/2026 - 19:25
-
09/06/2026 - 09:56
Poemul săptămînii
Excepționala recitare a poemului eminescian de către actorul, Adrian Pintea, la fel de greu de egalat, ca și poemul!
-
3 ani 31 de săptămâni ago
-
3 ani 36 de săptămâni ago
-
4 ani 17 săptămâni ago
-
4 ani 47 de săptămâni ago
-
4 ani 48 de săptămâni ago
-
4 ani 49 de săptămâni ago
-
5 ani 1 săptămână ago





Comentarii
Publică un comentariu nou